Kiwa Teknologisk Institutt

Kabelgaten2
P.O.Box 141 Økern
N – 0509 Oslo

Att. Andreas Vestre
Tlf. +4798672616
e-post: Andreas.Vestre@kiwa.no
nettside isolasjon:
https://www.kiwa.com/no/no/tjenester/frosio-isolering/
nettside maling og belegg:
https://www.kiwa.com/no/no/tjenester/frosio-overflatebehandling/

Per Hartland Value AS

Skogveien 60 A
N – 1360 Stabekk
Att. Per Hartland
e-post:phvalueas@gmail.comDenne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser, du må slå på Javascript for å kunne se den.

Jotun AS

Postboks 2021
N – 3248 Sandefjord
Att.Stine Floberg
e-mail: stine.floberg@jotun.noDenne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser, du må slå på Javascript for å kunne se den.
website:http://www.jotun.com
China office, Att: Gong Jun
e-post: gong.jun@jotun.com.cn
nettside: http://www.jotun.com

Hempel AS

v/Hempel Academy
Lundtoftegaardsvej 91,
DK – 2800 Kgs. Lyngby
Att. Gil Dolon
e-post:academy@hempel.com
http://www.hempel.com/

Oceaneering Asset Integrity AS

Sandslimarka 185
N- 5254 Sandsli
Att. Eivind R. Oen
e-post:kurs-oii@oceaneering.com
http://www.oceaneering.com/FROSIO/

AIMEN

C/Relva, 27 A – Torneiros 3
6410 Porriño – Pontevedra Att. Javier Merino
e-post: formacion@aimen.es
nettside: www.aimen.es

SLV Duisburg

Bismarckstrasse 85
47057  DUISBURG
Tyskland
Att. Martin Czysch
e-post: czysch@slv-duisburg.de
nettside: http://www.slv-duisburg.de

pH VALUE (Japan) Ltd

5-10-5 Akayama-cho,Koshigaya
343-0807 SAITAMA
Japan
Att. Yasunori Yuki
e-post: y-yuki@asocentral.co.jp

Department of Chemical and Environmental Engineering -DICCA

Universitet i Genova , Via Opera Pia, 15 ,

16145 Genova, Italia
Att. Marina Delucchi
e-post: marina.delucchi@unige.it
nettside: http://www3.dicca.unige.it/ita/frosioitalia/

Helsinki Metropolia University of Applied Sciences

Leiritie 1, Vantaa
FI-00079 Metropolia, Finland
Att. Kai Laitinen
e-post: kai.laitinen@metropolia.fi
nettside: www.metropolia.fi/en

Gubkin Russian State University Of Oil And Gas (National Research University)

65 Leninsky Prospekt,
Moscow, 119991, Russia
e-post: semchenkova.o@gubkin.ru
nettside: http://gubkin.ru/

Harvish Technical Services

NO:5, Vellalar Street, 3rd Main Road,
Ambattur Industrial Estate,
Chennai-600058,
Tamilnadu,
India

Att.: R. Venkatesan

e-post: frosioime@gmail.com / ahv999@yahoo.com
nettside: https://htscoatings.in/

PAINT-INSPECTOR.COM

Koliště 1965/13a
602 00 Brno
Tsjekkia

Attn. Markéta Součková
e-post: marketa.s@paint-inspector.com
påmelding: http://www.frosio-inspector.com/
nettside: https://www.paint-inspector.com/